Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №23  / Проводиться моніторинг з визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів
карта сайта
№22 №23 №24
9 Июня 2018 года, Суббота
Архив всех номеров
Транспорт
09.06, Суббота

Проводиться моніторинг з визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів


Печатная версия
Ключевые слова:

З метою виконання проекту № 2018-2042 громадського бюджету 2018 року «Будівництво зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту» департаментом транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради проводиться моніторинг з визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською.    

Організатор проведення моніторингу - департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 18. Режим роботи, щоденно з 9.00 до 13.00 і з 14.00 до 17.00, крім суботи, неділі та святкових днів. Кінцевий строк прийняття документів: 12.00 12 червня 2018 року. Телефони для довідок: 705-98-08, 705-98-10. Електронна пошта - dtks@omr.odessa.ua  Визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською у м. Одесі відбуватиметься на підставі моніторингу та здійснюватиметься за такими принципами:

 •добросовісна конкуренція серед учасників;

 •максимальна економія та ефективність; 

•відкритість та прозорість на всіх стадіях;

 •недискримінація учасників;

 •об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; 

•запобігання корупційним діям і зловживанням. Перелік документів, що подаються претендентом для розгляду і визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською в м. Одесі: 

1. Кошторисна вартість будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською, які відповідають архітектурному типу зупинкових комплексів «Отрада», затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.11.2014 № 335. 

1.1. У кошторисній вартості передбачити: - проведення будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською в м. Одесі, відповідно до вимог Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту КДП 204/12 Україна 240-95; - забезпечення будівництва зупинкових комплексів на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування з диспетчерською у м. Одесі архітектурному типу «Отрада», відповідно до типових розмірів, затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.07.2015 № 239: - погодження проектної документації; - кошти на утримання служби замовника (включаючи витрати на технічний нагляд); - благоустрій зупинкового комплексу: 

• улаштування покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів (ФЕМ)

 • встановлення урн для сміття відповідно до КДП 204/12 Україна 240-95. 

2. Креслення, яке відповідає архітектурному типу «Отрада» зупинкового комплексу на кінцевих зупинках громадського транспорту загального користування в м. Одесі. 3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який повинен бути отриманий після дати опублікування оголошення. 

4. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Очікувана вартість одного об'єкта - до 300 000 грн. Впродовж п'яти робочих днів після надання пакету документів для участі в моніторингу підприємство має можливість подати уточнені дані.

 Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.    

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте