Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №49  / Віртуальний тур по 7 Конференції з нерухомості DOM.RIA
карта сайта
№48 №49 №50
10 Декабря 2016 года, Суббота
Архив всех номеров
Реклама
Покупайте только проверенные квартиры
10.12, Суббота

Віртуальний тур по 7 Конференції з нерухомості DOM.RIA


Печатная версия
Ключевые слова:

Конференція «Ринок нерухомості під кутом 360°» об'єднала представників агенцій нерухомості, будівельних компаній і ріелторів з 22 областей України.

25 листопада в Києві 11 професійних спікерів розкривали сучасні інструменти успіху та нові тенденції розвитку ринку нерухомості, завдяки яким учасники Конференції змогли розглянути ринок нерухомості з усіх сторін.

Відкривав Конференцію директор з маркетингу RIA.com Сергій Молдаховський:
«81% українців зіткнулися з неправдивою інформацією в оголошеннях під час пошуку нерухомості. В результаті чого, більшість показів - марні, так як покупець приходить на покази з завищеними вимогами та дезорієнтованим у вартості, а ріелтор та продавець втрачають дорогоцінний час. «Перевірені квартири на DOM.RIA» стали інновацією українського ринку нерухомості. Завдяки перевіреній Інспектором RIA інформації про об'єкт, реальним панорамним фото 360°, актуальній ціні та детальному опису перевірені пропозиції переглядають в 9 разів частіше. Головна мета DOM.RIA - допомагати покупцям, продавцям та професіоналам ринку нерухомості купувати та продавати нерухомість швидше. Панорамні фото 360° перевірених квартир дозволяють проводити віртуальні покази об'єктів нерухомості, не виходячи з офісу, а на реальні покази запрошувати покупців, дійсно зацікавлених об'єктом. Таким чином, кількість вдалих угод суттєво збільшується».
Святослав Райський представив способи ефективних продажів за допомогою сучасних онлайн інструментів, а також на практиці показав, як працюють інші бізнес-моделі агенцій нерухомості.
Далі виступи спікерів проходили двома потоками, що дало можливість учасникам обирати тему, яка підходила саме їм. В першому залі Наталя Наумець давала корисні поради щодо практичного застосування законодавства з нерухомості і психології ріелторської діяльності.
Тим часом в іншому залі представник компанії TNS Україна Ольга Веремійчук знайомила учасників з результатами досліджень, які проводилися для кращого розуміння поведінки українського споживача.


Олеся Капченко, власниця проекту Royal Property та ріелтор елітної нерухомості, познайомила учасників з новими трендами нерухомості.
Учасники Конференції могли відпочити від насиченої програми цікавих доповідей в спеціально організованих інтерактивних зонах, які створювали вражаючу атмосферу та підкреслювали формат Конференції. Вони змогли особисто випробувати сучасні інструменти, які використовують Інспектори РІА для перевірки нерухомості.
Кожен міг зробити фото на пам'ять як на фоні яскравого брендволу, так і панорамні фото 3600 на фоні конструкцій, які символізували міста України.
У незвичному форматі пройшов виступ Анатолія Топала. Учасники за «круглим столом» разом з Анатолієм обговорювали основні проблеми та актуальні питання, які хвилюють ріелторів.
Харизматичний Дмитро Розенфельд розкривав секрети створення пропозиції для примхливих і заможніх.
Тим часом в іншому залі Дмитро Бржезицький давав поради по залученню клієнтів за допомогою Інтернету.
Після обідньої перерви Андрій Длігач презентував ринок нерухомості в поведінковій економіці, а також виділив основні цінності, які має знати професійний ріелтор.
Валерій Глубоченко назвав основні помилки при продажі нерухомості і представив інструменти, які дозволять ефективно вести комунікацію з клієнтом і виглядати більш професійно, ніж конкурент.
Денис Каплунов, відомий копірайтер, давав рекомендації, як презентувати компанію, не вдаючись до послуг копірайтера. Особливо корисними вони виявилися представникам агенцій нерухомості та будівельних компаній.
Заключною частиною Конференції став майстер-клас від відомого ріелтора з 22-річним стажем Артура Оганесяна. Його півторагодинна доповідь була присвячена найпоширенішим запереченням покупця. Він провів детальний аналіз кожного заперечення і запропонував дієві способи їх подолання.
Запрошуємо вас взяти участь у 8 Конференції з нерухомості DOM.RIA. Долучайтесь до наших соціальних груп ВКонтакте та Facebook, щоб першими дізнатись про усі заходи 2017 року, а також переглянути фото з Конференції та фото 360°.
Бажаємо швидких продажів нерухомості.
Перевірені квартири на DOM.RIA

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте