Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №39  / Розпорядження № 945 від 22.09.2016 р. Одеського міського голови
карта сайта
№38 №39 №40
1 Октября 2016 года, Суббота
Архив всех номеров
Город и власть
01.10, Суббота

Розпорядження № 945 від 22.09.2016 р. Одеського міського голови


Печатная версия
Ключевые слова:

Про скликання громадських слухань щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету Одеської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 27 листопада 2014 року № 339 «Про затвердження Методики визначення пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси у новій редакції»/

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 16 статті 23 Статуту територіальної громади міста Одеси, з метою забезпечення принципу прозорості та врахування громадської думки у здійсненні Одеською міською радою державної регуляторної політики:
1. Скликати 07 жовтня 2016 року о 14.00 громадські слухання щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету Одеської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 27 листопада 2014 року № 339 «Про затвердження Методики визначення пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси у новій редакції» у приміщенні кінозалу Одеської міської ради (м. Одеса, пл. Думська, 1).
2. Визначити управління капітального будівництва Одеської міської ради уповноваженим органом з організації громадських слухань.
3. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради забезпечити участь представників у громадських слуханнях.
4. Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради спільно з Головним управлінням Національної поліції в Одеській області забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення громадських слухань.
5. Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради надати запит до департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення Одеської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування машини швидкої допомоги та бригади фахівців у місці проведення громадських слухань.
6. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити висвітлення запланованих громадських слухань у засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Шандрика В.І.

Г. ТРУХАНОВ.

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 12 240.40 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте