Зарегистрироваться
Запомнить меня
ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
Весь номер
Главная  / Номера  / №18  / Звернення Управління СБУ в Одеській області до жителів Одещини
карта сайта
№17 №18 №20
8 Мая 2014 года, Четверг
Архив всех номеров
Резонанс
Счет для помощи пострадавшим в Одессе во время трагедии 2 мая
Про перенесення XXIV сесії Одеської міської ради VI скликання
Уроки Одессы: как не допустить дальнейшего кровопролития
08.05, Четверг

Звернення Управління СБУ в Одеській області до жителів Одещини


Печатная версия
Ключевые слова:

Особовий склад Управління СБУ в Одеській області щиро співчуває рідним та близьким загиблих та постраждалих у ході трагічних подій, які відбулися в результаті масових заворушень 2 травня в м. Одеса.

Службою безпеки України в рамках повноважень здійснюється відповідне реагування на антиконституційні прояви. Спільні заходи правоохоронних органів регіону дозволили мінімізувати активність радикально налаштованих елементів та тривалий час стримувати екстремістські дії полярних суспільно-політичних сил. Наразі Управлінням організовано посилення охорони об’єктів підвищеної небезпеки та життєзабезпечення області, а також контролю пропускного режиму на державному кордоні України. 

Управління Служби безпеки України в Одеській області звертається до жителів Одещини з проханням зберігати спокій та реально оцінювати ситуацію яка склалась на даний час в нашій Державі. Просимо вас не піддаватися на провокації. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економі-чної та інформаційної безпеки є найважливі-шими функціями держави, справою всього Українського народу.

Нагадуємо про кримінальну відповідальність за участь у акціях сепаратистського спрямування, а також за діяння, вчинені на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України. 

У разі виявлення таких правопорушень просимо їх фіксувати доступними засобами (фото- відеозйомка) та повідомляти до Управління СБ України в Одеській області.

За номером «телефону довіри» (048)722-14-17 ви можете цілодобово звернутися до оперативного чергового Управління Служби безпеки України в Одеській області та повідомити інформацію щодо сепаратистських закликів, загроз державній безпеці і терористичного характеру та з інших питань, які входять до компетенції Служби безпеки України.

Закликаємо мешканців Одеської області до толерантності і взаємоповаги, та запевняємо, що Управління СБ України в Одеській області робить все можливе для забезпечення стабільності, законності та правопорядку в регіоні.

Прес-підрозділ Управління СБ України в Одеській області

Подписаться на номер
Архив номеров
Год Номер выпуска
Свежий номер
Скачать номер
(PDF 14 492.76 КБ)
Архив всех номеров
Нравится ли вам газета Одесский вестник?

Нравится
Не нравится
Читаю другие издания

Конкурсные закупки
Copyright © 2007-2018 «Одесский вестник» Подписка Реклама Авторское право Письмо в редакцию О газете От редактора Издания

Контакты

г. Одесса, ул. Еврейская 4, 3 этаж
Карта проезда
Приемная: (048) 722-28-30
Коммерческая служба: (048) 711-76-63, (048) 731-42-27
e-mail: odvestnik@te.net.ua
Погода Курс Валют
USD '.$usd.' '; if($stat1=='_green') echo ''; else if($stat1=='_red') echo ''; echo '
EUR '.$eur.' '; if($stat2=='_green') echo ''; else if($stat2=='_red') echo ''; echo '
RUB '.$rub.' '; if($stat3=='_green') echo ''; else if($stat3=='_red') echo ''; echo '
Создание сайта - Yesgroup
Информация о сайте